Toont alle 4 resultaten
114 st
Opslagkoeler UR200W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 501,60 excl. btw
SKU:
54853
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740375 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR200X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 554,40 excl. btw
SKU:
54855
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740399 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF100GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 758,40 excl. btw
SKU:
16328
| Bruto/netto gewicht | 59 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 610 x 555 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 590 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181512378 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 485 x 420 / 200 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Type kap | Gebogen |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 116 / 113 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 565976 |
| Energieverbruik per jaar | 1245 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.41 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 430 x 540 mm |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 908,00 excl. btw
SKU:
15873
| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181361884 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 99 / 98 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99011 |
| Energieverbruik per jaar | 701 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.92 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 160 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 270 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 2 st |
| 50l KEG | 0 st |
| Merk | Tefcold |