Toont alle 5 resultaten
160 st
Backbar koeler BA6H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 495,20 excl. btw
SKU:
45467
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 585 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181721930 |
| Flessen 330 ml | 70 st |
| Petflessen 500 ml | 70 st |
| Blikken 330 ml | 113 st |
| Blikken 500 ml | 96 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 395×350 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 105 / 92 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431504 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 310 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.85 kWh/24h |
| EEI | 8 % |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 418 x 720 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB106H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 432,00 excl. btw
SKU:
44724
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 585 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181713980 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×350 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 105 / 92 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 70 st |
| Petflessen 500 ml | 70 st |
| Blikken 330 ml | 113 st |
| Blikken 500 ml | 96 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431312 |
| Energieverbruik per jaar | 310 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.85 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Blikkenkoeler CC55
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 372,00 excl. btw
SKU:
15979
| Bruto/netto gewicht | 30 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 457 x 457 x 1076 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 480 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181501204 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 76 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 380 x 380 x 655 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666660 |
| Energieverbruik per jaar | 223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.61 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Flessen 330 ml | 42 st |
| Petflessen 500 ml | 38 st |
| Blikken 330 ml | 84 st |
| Blikken 500 ml | 42 st |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Kaviaarkoeler UR90G-SUB ZERO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 615,20 excl. btw
SKU:
16336
| Bruto/netto gewicht | 39.5 / 35.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 515 x 542 x 750 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 585 x 805 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181501860 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 420 x 300 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | -8 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 92 / 81 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED koudwit verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 442272 |
| Energieverbruik per jaar | 551 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 58 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 439 x 299 x 632 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast FSC100
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 637,60 excl. btw
SKU:
16077
| Bruto/netto gewicht | 51 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 655 x 390 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 500 x 1036 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181002275 |
| Flessen 330 ml | 64 st |
| Petflessen 500 ml | 64 st |
| Blikken 330 ml | 96 st |
| Blikken 500 ml | 72 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 577 x 209 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 100 / 60 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 43 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 574526 |
| Energieverbruik per jaar | 500 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.37 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Input vermogen | 85 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 265 x 636 mm |
| Merk | Tefcold |