Toont het enige resultaat
45 st
Zwarte multideck (CRON BK) MCB65
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.224,00 excl. btw
SKU:
45583
| Bruto/netto gewicht | 190 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 687 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 790 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181722241 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.79 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 340 / 290 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 147 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1443955 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3483 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.54 kWh/24h |
| EEI | 53.2 % |
| Input vermogen | 635 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 625 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |