Toont alle 9 resultaten
51 st
Flessenkoeler FSC1450
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 838,40 excl. btw
SKU:
15903
| Bruto/netto gewicht | 112 / 101 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2096 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 705 x 2207 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181002114 |
| Flessen 330 ml | 240 st |
| Petflessen 500 ml | 200 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 336 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 41 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 584 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +9 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 469 / 301 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 265 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 588 x 514 x 1517 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1450CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 832,00 excl. btw
SKU:
15930
| Bruto/netto gewicht | 107 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 755 x 2200 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181002220 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 270 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 574 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 438 / 374 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 585 x 495 x 1515 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1450CP Topcold
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 844,80 excl. btw
SKU:
47389
| Bruto/netto gewicht | 107 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 755 x 2200 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181726829 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 270 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 574 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 438 / 374 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 585 x 495 x 1515 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde gebaksvitrine met glasdeur VENERE PS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.536,00 excl. btw
SKU:
20391
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618209 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 548 x 511 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Laag open front koeler NOC60CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.106,40 excl. btw
SKU:
33837
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181994167 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Totaal displaygebied | 2.58 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 219 / 150 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 457431 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5920 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.22 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 1130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 560 x 840 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR400W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 779,20 excl. btw
SKU:
54857
| Bruto/netto gewicht | 82 / 77 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181740412 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 361 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 1620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054050 |
| Energieverbruik per jaar | 237 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.65 kWh/24h |
| EEI | 23.7 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR400X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 843,20 excl. btw
SKU:
54859
| Bruto/netto gewicht | 82 / 77 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181740436 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 361 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 1620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054050 |
| Energieverbruik per jaar | 237 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.65 kWh/24h |
| EEI | 23.7 % |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast geventileerd met glasdeur VENERE NV
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.064,00 excl. btw
SKU:
20389
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618186 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.47 kWh/24h |
| Input vermogen | 640 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer vitrinekast statisch zwart VENERE NS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.433,60 excl. btw
SKU:
20390
| Bruto/netto gewicht | 171 / 147 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618193 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 7 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |