Toont het enige resultaat
54 st
Opslagvriezer UFFS370SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
16373
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
|---|---|
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 776841 |
| Energieverbruik per jaar | 665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 475 x 440 x 1550 mm |
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 680 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181003654 |
| Merk | Tefcold |