Resultaat 31–37 van de 37 resultaten wordt getoond
54 st
Wijnkoeler TFW300-2F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.189,60 excl. btw
SKU:
34126
| Bruto/netto gewicht | 94 / 89 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1390 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 750 x 1590 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995041 |
| Deur aantal & type | 1 scharnierdeur, zonder frame |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Planken aantal & type | 10 houten wijnrekken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 / +10 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 250 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 966534 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 150 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.41 kWh/24h |
| EEI | 154 % |
| Input vermogen | 155 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 540 x 1130 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 119 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-2F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.320,00 excl. btw
SKU:
34132
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995102 |
| Deur aantal & type | 1 scharnierdeur, zonder frame |
| Planken aantal & type | 14 houten wijnrekken |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 / +10 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 416 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734371 |
| Energieverbruik per jaar | 175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.48 kWh/24h |
| EEI | 167 % |
| Wijnflessen 750 ml | 163 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-2S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.339,20 excl. btw
SKU:
34131
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995096 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Planken aantal & type | 14 houten wijnrekken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 / +10 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 416 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734371 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.48 kWh/24h |
| EEI | 167 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 163 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.291,20 excl. btw
SKU:
34134
| Deur aantal & type | 1 scharnierdeur, zonder frame |
|---|---|
| Planken aantal & type | 15 houten wijnrekken |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 426 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995126 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734417 |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.43 kWh/24h |
| EEI | 150 % |
| Wijnflessen 750 ml | 165 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.285,60 excl. btw
SKU:
34133
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995119 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Planken aantal & type | 15 houten wijnrekken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 426 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734417 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.43 kWh/24h |
| EEI | 150 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 165 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displayvriezer UFSC370G Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.232,00 excl. btw
SKU:
33241
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181993061 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 551876 |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte wijnkoeler – Glas deur CPV1380E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw
SKU:
37800
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181706098 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 houten wijnrekken |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 372 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 180 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1109904 |
| Energieverbruik per jaar | 713.58 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.96 kWh/24h |
| EEI | 44.9 % |
| Wijnflessen 750 ml | 118 st |
| Merk | Tefcold |