Toont alle 5 resultaten
90 st
Diepvrieskist met glijdeksels Elcold Focus 73 GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 724,80 excl. btw
SKU:
33526
| Bruto/netto gewicht | 47 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 726 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181993276 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 161 / 113 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW3/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 930,40 excl. btw
SKU:
16400
| Bruto/netto gewicht | 52 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1122 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1176 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181361334 |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 161 / 96 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1014 x 508 x 186 mm |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD1-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.214,40 excl. btw
SKU:
16542
| Bruto/netto gewicht | 82 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 700 x 600 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181360573 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 78 / 51 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1963039 |
| Energieverbruik per jaar | 1770 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.85 kWh/24h |
| EEI | 66.1 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 675 x 565 x 205 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Mobiele 12V-Vriezer/Koelkast MOBILUX 11 COMBI
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.063,20 excl. btw
SKU:
69731
| Bruto/netto gewicht | 62 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 724 x 654 x 916 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 760 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181757663 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -15 tot -22 /+4 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 144 / 117 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 71 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 858 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.35 kWh/24h |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 450 x 686 mm |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 73
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 817,60 excl. btw
SKU:
71081
| Bruto/netto gewicht | 47 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181759216 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 161 / 113 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 67 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1564047 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 431 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.18 kWh/24h |
| EEI | 37.9 % |
| Input vermogen | 84 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |