Toont alle 6 resultaten
1 st
Hoogwaardige vatenkoeler, machine links SFK-4EL+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.704,00 excl. btw
SKU:
69073
| Bruto/netto gewicht | 77.5 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 920 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181755447 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 205 / 198 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine links SFK-6EL+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.141,60 excl. btw
SKU:
69075
| Bruto/netto gewicht | 88 / 78.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755461 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 292 / 276 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 745 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine rechts SFK-4E+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.704,00 excl. btw
SKU:
69278
| Bruto/netto gewicht | 77.5 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 920 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181755881 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 205 / 198 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine rechts SFK-6E+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.141,60 excl. btw
SKU:
69074
| Bruto/netto gewicht | 88 / 78.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755454 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 292 / 276 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 745 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.037,60 excl. btw
SKU:
15875
| Bruto/netto gewicht | 74 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 86 st |
| GTIN / EAN | 5708181361631 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 190 / 189 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99020 |
| Energieverbruik per jaar | 774 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.12 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.141,60 excl. btw
SKU:
15877
| Bruto/netto gewicht | 86 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1200 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 74 st |
| GTIN / EAN | 5708181360955 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 268 / 267 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99027 |
| Energieverbruik per jaar | 792 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.17 kWh/24h |
| EEI | 32 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 735 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |