Toont alle 4 resultaten
SS201 / SS304
“Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1300 + GVC38-200” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1200 + GVC38-150
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.230,40 excl. btw
SKU:
67417
| Bruto/netto gewicht | 288.5 / 274 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 / SS304 |
| Binnenafwerking | SS201 / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 1448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 1330 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181752521 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 390 / 370 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch / Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 + 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99132 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 847 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.32 kWh/24h |
| EEI | 33.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 14 geleiders voor pizzaplaten |
| Capaciteit GN-bakken | 6 x GN1/3 st |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1300 + GVC38-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.409,60 excl. btw
SKU:
67416
| Bruto/netto gewicht | 370.5 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 / SS304 |
| Binnenafwerking | SS201 / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1445 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1330 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181752514 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 21 geleiders voor pizzaplaten |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 580 / 565 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 + 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Type koeling | Statisch / Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 99140 |
| Energieverbruik per jaar | 1332 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.65 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Laden | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1310 + GVC38-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.548,00 excl. btw
SKU:
67415
| Bruto/netto gewicht | 372.5 / 357 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 / SS304 |
| Binnenafwerking | SS201 / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1330 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181752507 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 390 / 370 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch / Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 + 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99149 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 880 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.41 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 14 geleiders voor pizzaplaten |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Laden | 7 deegladen st |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel incl. unit voor toppings PT1365 + GVC33-140
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.792,00 excl. btw
SKU:
67414
| Bruto/netto gewicht | 221.5 / 197 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 / SS304 |
| Binnenafwerking | SS201 / SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 1459 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1440 x 770 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181752491 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 368 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch / Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 + 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 99159 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1150 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.15 kWh/24h |
| EEI | 44.6 % |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Capaciteit GN-bakken | 6 x GN1/4 st |
| Merk | Tefcold |