Toont alle 2 resultaten
SS304
Snacktoonbankvriezer SK6410BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.985,60 excl. btw
SKU:
17770
| Bruto/netto gewicht | 163 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 600 x 920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 640 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181364014 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 480 / 460 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.23 kWh/24h |
| EEI | 71.6 % |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Snacktoonbankvriezer SK6410BT/+ SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.985,60 excl. btw
SKU:
17782
| Bruto/netto gewicht | 163 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 600 x 925 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 640 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181364038 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 328 x 430 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 480 / 460 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.23 kWh/24h |
| EEI | 71.6 % |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 430 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |