Toont het enige resultaat
SS304
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA1045
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 882,40 excl. btw
SKU:
16485
| Bruto/netto gewicht | 85 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1045 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1120 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355678 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 270 / 240 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 975 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Glazen bescherming | Optioneel |
| Merk | Tefcold |