Toont het enige resultaat
SS304
Wijndispenser DKS95-3/10L
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 592,00 excl. btw
SKU:
16109
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Rood RAL3005 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 350 x 455 x 1145 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 600 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 240 st |
| GTIN / EAN | 5708181501907 |
| Temperatuurbereik | +3 tot +9 °C |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch 3-9 °C |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 30 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 441679 |
| Energieverbruik per jaar | 154 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.42 kWh/24h |
| EEI | 93 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 255 x 415 x 825 mm |
| Merk | Tefcold |