Toont alle 3 resultaten
Zwart
Kaviaarkoeler UR90G-SUB ZERO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 615,20 excl. btw
SKU:
16336
| Bruto/netto gewicht | 39.5 / 35.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 515 x 542 x 750 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 585 x 805 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181501860 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 420 x 300 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | -8 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 92 / 81 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED koudwit verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 442272 |
| Energieverbruik per jaar | 551 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 58 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 439 x 299 x 632 mm |
| Merk | Tefcold |
Laag open front koeler NOC60CC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.166,40 excl. btw
SKU:
33069
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181992910 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | |
| Maten onderste plank | 510 x 460 |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.58 m² |
| Planken aantal & type | 3 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Temperatuurbereik | 0 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 219 / 150 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 457431 |
| Energieverbruik per jaar | 5913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.2 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 1130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 560 x 840 mm |
| Merk | Tefcold |
Laag open front koeler NOC60CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.106,40 excl. btw
SKU:
33837
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181994167 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Totaal displaygebied | 2.58 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 219 / 150 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 457431 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5920 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.22 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 1130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 560 x 840 mm |
| Merk | Tefcold |