Toont alle 6 resultaten
LED
Laag open front koeler NOC60CC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.166,40 excl. btw
SKU:
33069
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181992910 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | |
| Maten onderste plank | 510 x 460 |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.58 m² |
| Planken aantal & type | 3 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Temperatuurbereik | 0 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 219 / 150 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 457431 |
| Energieverbruik per jaar | 5913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.2 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 1130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 560 x 840 mm |
| Merk | Tefcold |
Laag open front koeler NOC60CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.106,40 excl. btw
SKU:
33837
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 900 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181994167 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Totaal displaygebied | 2.58 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 219 / 150 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 457431 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5920 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.22 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 1130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 560 x 840 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MC+B130 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.208,00 excl. btw
SKU:
48799
| Bruto/netto gewicht | 217 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730673 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.34 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791257 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3996 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.95 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCB200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
49526
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732349 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Multideck – Laag open front ODC60 BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.405,60 excl. btw
SKU:
31493
| Bruto/netto gewicht | 110 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 640 x 640 x 1540 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 710 x 1760 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181990503 |
| Maten onderste plank | 530 x 335 |
| Deur aantal & type | |
| Plankmaten | 515 * 286 / 336 |
| Planken aantal & type | 2 kantelend |
| Totaal displaygebied | 0.44 m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 192 / 161 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662781 |
| Energieverbruik per jaar | 3249 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.9 kWh/24h |
| EEI | 53.7 % |
| Input vermogen | 1370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 545 x 470 x 870 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideck – Laag open front ODC90 BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.655,20 excl. btw
SKU:
31494
| Bruto/netto gewicht | 182 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 915 x 640 x 1540 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 970 x 710 x 1760 mm |
| 40 ft containerlading | 33 st |
| GTIN / EAN | 5708181990527 |
| Deur aantal & type | |
| Plankmaten | 790 * 286 / 336 |
| Planken aantal & type | 2 kantelend |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 289 / 242 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662800 |
| Energieverbruik per jaar | 4062.83 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.13 kWh/24h |
| EEI | 60.8 % |
| Input vermogen | 1613 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 821 x 470 x 870 mm |
| Merk | Tefcold |