Toont alle 10 resultaten
LED
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.600,00 excl. btw
SKU:
47619
| Bruto/netto gewicht | 280 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181727130 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.960,00 excl. btw
SKU:
48718
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730444 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48720
| Bruto/netto gewicht | 300 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730468 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.21 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791496 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 30.8 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48719
| Bruto/netto gewicht | 312 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181730451 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791491 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCB130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.556,00 excl. btw
SKU:
47089
| Bruto/netto gewicht | 218 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181726584 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.03 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791239 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 33.6 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCB90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.400,00 excl. btw
SKU:
49535
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732400 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB130S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.556,00 excl. btw
SKU:
49500
| Bruto/netto gewicht | 218 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181732127 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.03 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791239 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.85 kWh/24h |
| EEI | 33.6 % |
| Input vermogen | 515 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB90S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.400,00 excl. btw
SKU:
49537
| Bruto/netto gewicht | 152 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732424 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1791233 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1875 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.14 kWh/24h |
| EEI | 26.7 % |
| Input vermogen | 435 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast geventileerd met glasdeur VENERE NV
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.064,00 excl. btw
SKU:
20389
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618186 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3091 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.47 kWh/24h |
| Input vermogen | 640 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer vitrinekast statisch zwart VENERE NS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.433,60 excl. btw
SKU:
20390
| Bruto/netto gewicht | 171 / 147 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618193 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 7 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 525 x 500 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |