Toont alle 7 resultaten
LED
Geventileerde gebaksvitrine met glasdeur VENERE PS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.536,00 excl. btw
SKU:
20391
| Bruto/netto gewicht | 181 / 156 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 668 x 773 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 775 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181618209 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 5 |
| Totaal displaygebied | 1.7 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.51 kWh/24h |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 548 x 511 x 1516 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 4LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.338,40 excl. btw
SKU:
20310
| Bruto/netto gewicht | 87 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 824 x 760 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 934 x 879 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 7026100421200 |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 555372 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.65 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 4ST
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.338,40 excl. btw
SKU:
20309
| Bruto/netto gewicht | 87 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 824 x 760 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 934 x 879 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 7026100421000 |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 555372 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.65 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 6LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.553,60 excl. btw
SKU:
20311
| Bruto/netto gewicht | 119 / 97 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1184 x 800 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1294 x 899 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 7026100621205 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 551764 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2475 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.8 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 6ST
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.553,60 excl. btw
SKU:
20312
| Bruto/netto gewicht | 119 / 97 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1184 x 800 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1294 x 899 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 7026100621002 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 551764 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2475 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.8 kWh/24h |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 7LX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.683,20 excl. btw
SKU:
20313
| Bruto/netto gewicht | 130 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1354 x 800 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1464 x 899 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 7026100721213 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1145199 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 820 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs ISETTA 7ST
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.683,20 excl. btw
SKU:
20314
| Bruto/netto gewicht | 130 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1354 x 800 x 1176 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1464 x 899 x 1132 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 7026100721006 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -16 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1145199 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 820 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |