Toont alle 10 resultaten
LED
Lage wandkoeler MC+B130 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.208,00 excl. btw
SKU:
48799
| Bruto/netto gewicht | 217 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730673 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.34 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791257 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3996 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.95 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MC+WB130 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48800
| Bruto/netto gewicht | 217 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181730680 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.34 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Nachtgordijn | Ja |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791257 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3996 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.95 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MC+X130 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48879
| Bruto/netto gewicht | 217 / 180 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181731311 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.34 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791257 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3996 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.95 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 620 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCB200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
49526
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732349 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCWB200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
49528
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732363 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCX200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49530
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732387 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Statische koeltoog wit BRABANT 150 (STUA15/WHITE)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.552,00 excl. btw
SKU:
52084
| Bruto/netto gewicht | 245 / 216 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1453 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181736217 |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1955109 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1747 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.79 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 348 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1400 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |
Statische koeltoog wit BRABANT 200 (STUA20/WHITE)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.144,00 excl. btw
SKU:
52086
| Bruto/netto gewicht | 390 / 324 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1953 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181736231 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1990779 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2107 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.77 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 498 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1900 x 670 mm |
| Totaal displaygebied | 1.69 m² |
| Merk | Tefcold |
Statische zwarte koeltoonbank BRABANT 150B (STUA15/BLACK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.552,00 excl. btw
SKU:
52085
| Bruto/netto gewicht | 245 / 216 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1453 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181736224 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1955109 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1747 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.79 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 348 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1400 x 670 mm |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Merk | Tefcold |
Statische zwarte koeltoonbank BRABANT 200B (STUA20/BLACK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.144,00 excl. btw
SKU:
52087
| Bruto/netto gewicht | 390 / 324 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1953 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181736248 |
| Totaal displaygebied | 1.69 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1990779 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2107 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.77 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 498 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1900 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |