Toont alle 9 resultaten
LED
Melkkoeler BC30 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 277,60 excl. btw
SKU:
33237
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181993023 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Melkkoeler BC60 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 373,60 excl. btw
SKU:
33376
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181993207 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC30
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 275,20 excl. btw
SKU:
16069
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181500993 |
| Blikken 330 ml | 20 st |
| Blikken 500 ml | 20 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC60
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 371,20 excl. btw
SKU:
16071
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181501235 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 70 st |
| Blikken 500 ml | 55 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF100G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 644,00 excl. btw
SKU:
16330
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 610 x 540 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 640 x 600 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 171 st |
| GTIN / EAN | 5708181512361 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 485 x 420 / 200 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.27 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 88 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 558316 |
| Energieverbruik per jaar | 1159 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 430 x 540 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF100GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 758,40 excl. btw
SKU:
16328
| Bruto/netto gewicht | 59 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 610 x 555 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 590 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181512378 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 485 x 420 / 200 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.29 m² |
| Type kap | Gebogen |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 116 / 113 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 565976 |
| Energieverbruik per jaar | 1245 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.41 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 430 x 540 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF50G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,80 excl. btw
SKU:
16334
| Bruto/netto gewicht | 39 / 34 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 520 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 560 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 304 st |
| GTIN / EAN | 5708181512347 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543493 |
| Energieverbruik per jaar | 923 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.53 kWh/24h |
| EEI | 21 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UF50GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 591,20 excl. btw
SKU:
16332
| Bruto/netto gewicht | 46 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 530 x 657 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 610 x 600 x 730 mm |
| 40 ft containerlading | 171 st |
| GTIN / EAN | 5708181512354 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 440 x 210 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.23 m² |
| Type kap | Gebogen |
| Temperatuurbereik | -24 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 50 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543710 |
| Energieverbruik per jaar | 1031 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.82 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 154 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 420 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte wijnkoeler – Under counter SC85 BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 401,60 excl. btw
SKU:
34854
| Bruto/netto gewicht | 38 / 33 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 503 x 567 x 775 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 570 x 610 x 810 mm |
| 40 ft containerlading | 228 st |
| GTIN / EAN | 5708181995843 |
| Deur aantal & type | 1 gebogen glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 wijndraadrekken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 92 / 85 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 28 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 953147 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 387 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.06 kWh/24h |
| EEI | 31 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 415 x 630 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 22 st |
| Merk | Tefcold |