Toont alle 5 resultaten
Nee
“Vrieskast consumptie-ijs IC301SCEB” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Opslagvriezer UFFS370SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
16373
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
|---|---|
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 776841 |
| Energieverbruik per jaar | 665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 475 x 440 x 1550 mm |
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 680 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181003654 |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UFFS371SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
47501
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 680 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726973 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 475 x 440 x 1550 mm |
| Plankkleur | Cromato |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1471490 |
| Energieverbruik per jaar | 789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 29.6 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UFSC371SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
45389
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181722029 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1471490 |
| Energieverbruik per jaar | 789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 29.6 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Viskoeler RKS600
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.568,80 excl. btw
SKU:
17578
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 810 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 715 x 840 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181363833 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | – |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | 7 visladen 400×600 |
| Temperatuurbereik | -6 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 560 / 507 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 434 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.19 kWh/24h |
| Input vermogen | 353 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 653 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC301SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 664,80 excl. btw
SKU:
48839
| Bruto/netto gewicht | 65 / 57 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1010 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181730963 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 264 / 230 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1718960 |
| Energieverbruik per jaar | 758 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.08 kWh/24h |
| EEI | 48.9 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 495 x 710 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |