Toont alle 4 resultaten
480 st
Displaykoeler NC2500G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.351,20 excl. btw
SKU:
32942
| Bruto/netto gewicht | 160 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 700 x 2022 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 715 x 765 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181992941 |
| Flessen 330 ml | 280 st |
| Petflessen 500 ml | 280 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 288 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 488 x 510 |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.66 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 515 / 412 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 544192 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 643 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.76 kWh/24h |
| EEI | 12.9 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler FSC1450
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 838,40 excl. btw
SKU:
15903
| Bruto/netto gewicht | 112 / 101 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2096 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 705 x 2207 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181002114 |
| Flessen 330 ml | 240 st |
| Petflessen 500 ml | 200 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 336 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 41 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 584 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +9 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 469 / 301 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 265 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 588 x 514 x 1517 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1450CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 832,00 excl. btw
SKU:
15930
| Bruto/netto gewicht | 107 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 755 x 2200 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181002220 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 270 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 574 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 438 / 374 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 585 x 495 x 1515 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1450CP Topcold
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 844,80 excl. btw
SKU:
47389
| Bruto/netto gewicht | 107 / 102 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 655 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 755 x 2200 mm |
| 40 ft containerlading | 51 st |
| GTIN / EAN | 5708181726829 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 480 st |
| Blikken 500 ml | 270 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 574 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 438 / 374 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2389261 |
| Energieverbruik per jaar | 942 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.58 kWh/24h |
| EEI | 51.1 % |
| Input vermogen | 295 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 585 x 495 x 1515 mm |
| Merk | Tefcold |