Toont alle 2 resultaten
128 / 118 kg
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SS1435
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.348,80 excl. btw
SKU:
16467
| Bruto/netto gewicht | 128 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 770 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181355395 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 348 / 320 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 876 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Saladette-toonbank GN1/1 GSS435
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.199,20 excl. btw
SKU:
33585
| Bruto/netto gewicht | 128 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 770 x 1170 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181993764 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 348 / 320 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 876 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |