Toont alle 2 resultaten
130 / 120 kg
Vriezer voor schepijs IC401SC+SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 888,80 excl. btw
SKU:
49766
| Bruto/netto gewicht | 130 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 630 x 1250 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 750 x 1130 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181733315 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 401 / 350 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1767543 |
| Energieverbruik per jaar | 857 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.35 kWh/24h |
| EEI | 44.5 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1180 x 510 x 655 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC402SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 932,80 excl. btw
SKU:
71499
| Bruto/netto gewicht | 130 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 630 x 1250 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 750 x 1130 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181760762 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 401 / 350 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579947 |
| Energieverbruik per jaar | 877.095 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.403 kWh/24h |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1180 x 510 x 655 mm |
| Merk | Tefcold |