Toont het enige resultaat
173 / 163 kg
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SS7300
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.799,20 excl. btw
SKU:
31546
| Bruto/netto gewicht | 173 / 163 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181364137 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 429 / 407 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1022 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.8 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |