Toont alle 4 resultaten
205 / 185 kg
Gekoelde werktafel 4deurs GN1/1 EURO GN4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.148,00 excl. btw
SKU:
52067
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736118 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1908647 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 481 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| EEI | 18 % |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 120x150x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.903,20 excl. btw
SKU:
43978
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1500 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1300 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711726 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1340 x 2040 mm |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.84 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 120x150x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.023,20 excl. btw
SKU:
43977
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 1500 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1300 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711719 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 1340 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 2.84 m³ |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 4deurs GN1/1 EURO GN4 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,00 excl. btw
SKU:
52073
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736149 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908707 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.25 kWh/24h |
| EEI | 51 % |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |