Toont alle 2 resultaten
22,5 / 20,5 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 120x240x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.635,20 excl. btw
SKU:
44038
| Bruto/netto gewicht | 22,5 / 20,5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2400 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1300 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711788 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 2240 x 2040 mm |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.75 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 120x240x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.920,00 excl. btw
SKU:
44037
| Bruto/netto gewicht | 22,5 / 20,5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1300 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711771 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1040 x 2240 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 4.75 m³ |
| Merk | Tefcold |