Toont het enige resultaat
229 / 224 kg
Displaykoeler FSC1600H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.579,20 excl. btw
SKU:
15963
| Flessen 330 ml | 714 st |
|---|---|
| Petflessen 500 ml | 714 st |
| Blikken 330 ml | 1218 st |
| Blikken 500 ml | 840 st |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1315 / 825 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 469943 |
| Energieverbruik per jaar | 2409 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.6 kWh/24h |
| EEI | 61 % |
| Input vermogen | 817 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Bruto/netto gewicht | 229 / 224 kg |
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1660 x 840 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181008895 |
| Merk | Tefcold |