Toont alle 4 resultaten
255 / 235 kg
Geventileerde display voor schepijs BERMUDA VIEW RV13
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.155,20 excl. btw
SKU:
19422
| Bruto/netto gewicht | 255 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 814 x 1354 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1740 x 860 x 1455 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 7018101311003 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 395 / 325 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 195 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 552970 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 8322 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.8 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 1600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1530 x 510 x 210 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 150x270x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.021,60 excl. btw
SKU:
44069
| Bruto/netto gewicht | 255 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2700 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1600 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711924 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.94 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 150x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.310,40 excl. btw
SKU:
44068
| Bruto/netto gewicht | 255 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1600 x 1280 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711917 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.94 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriescelpanelen 120 mm CR 150x180x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.178,40 excl. btw
SKU:
44142
| Bruto/netto gewicht | 255 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 1800 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1560 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181712303 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1260 x 1560 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 3.85 m³ |
| Merk | Tefcold |