Toont alle 2 resultaten
262 / 242 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 150x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.293,60 excl. btw
SKU:
44071
| Bruto/netto gewicht | 262 / 242 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181711948 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 7.76 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 150x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.590,40 excl. btw
SKU:
44070
| Bruto/netto gewicht | 262 / 242 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181711931 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 7.76 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |