Toont alle 2 resultaten
405 / 382 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 180x210x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.749,60 excl. btw
SKU:
44075
| Bruto/netto gewicht | 405 / 382 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2100 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1300 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711986 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Interne maat (BxDxH) | 1640 x 1940 x 2040 mm |
| Slot | Ja |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.49 m³ |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 180x210x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.997,60 excl. btw
SKU:
44074
| Bruto/netto gewicht | 405 / 382 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2100 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1270 x 1230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181711979 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1640 x 1940 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.49 m³ |
| Merk | Tefcold |