Toont alle 2 resultaten
53 / 46 kg
Scotsman Ijsblokjesmachine ECM 87 AS OX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.228,00 excl. btw
SKU:
38019
| Bruto/netto gewicht | 53 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / roestvrij |
| Externe maat (BxDxH) | 531 x 600 x 825 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 670 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 120 st |
| GTIN / EAN | 5708181706401 |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 99 g |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 44 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 19 kg |
| Afmeting ijsblokjes | M (30 x 34) mm |
| Waterverbruik | 81.6 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDC152-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 383,20 excl. btw
SKU:
71155
| Bruto/netto gewicht | 53 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 584 x 694 x 914 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 772 x 662 x 1022 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181759315 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 152 / 110 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569981 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 540.2 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.48 kWh/24h |
| EEI | 47.9 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 440 x 550 x 629 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmand |
| Merk | Tefcold |