Toont alle 3 resultaten
54 / 49 kg
Medische vriezer SE10-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 590,40 excl. btw
SKU:
16182
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 734 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 710 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 112 st |
| GTIN / EAN | 5708181002626 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 155 / 152 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1259 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.45 kWh/24h |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR200W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 501,60 excl. btw
SKU:
54853
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740375 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR200X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 554,40 excl. btw
SKU:
54855
| Bruto/netto gewicht | 54 / 49 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 615 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 680 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181740399 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 503 x 415 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 129 / 119 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Maten onderste plank | 503 x 225 |
| Plankkleur | Bianco |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2054014 |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.59 kWh/24h |
| EEI | 11 % |
| Merk | Tefcold |