Toont alle 2 resultaten
545 / 525 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 180x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.529,60 excl. btw
SKU:
44081
| Bruto/netto gewicht | 545 / 525 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1600 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712044 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 12.34 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1640 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 180x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.763,20 excl. btw
SKU:
44080
| Bruto/netto gewicht | 545 / 525 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1600 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181712037 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 12.34 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1640 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |