Toont alle 3 resultaten
55 / 50 kg
Drop-in koeling GN1/1 CW3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
16398
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1102 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181361310 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 104 / 102 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 994 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-160 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 508,00 excl. btw
SKU:
33600
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 395 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1700 x 435 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 210 st |
| GTIN / EAN | 5708181993917 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 57.1 / 49.7 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 964 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 110 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 305 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 7 x GN1/3 st |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 – Glas opkant VK33-160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 500,80 excl. btw
SKU:
16506
| Bruto/netto gewicht | 55 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1680 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355449 |
| Capaciteit GN-bakken | 7 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 48 / 48 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1245 x 245 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |