Toont alle 2 resultaten
57 / 53 kg
Koelkist EBC53
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 612,00 excl. btw
SKU:
48252
| Bruto/netto gewicht | 57 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1516 x 696 x 857 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1560 x 710 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 46 st |
| GTIN / EAN | 5708181729363 |
| Isolatiedichtheid | 33 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +3 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 414 / 411 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 72 g |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1382 x 472 x 686 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1869215 |
| Energieverbruik per jaar | 241 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.66 kWh/24h |
| EEI | 13.8 % |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA300-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.139,20 excl. btw
SKU:
69807
| Bruto/netto gewicht | 57 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1094 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1240 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181757878 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 331 / 267 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593080 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 627.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.72 kWh/24h |
| EEI | 37.2 % |
| Input vermogen | 129 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 936 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |