Toont alle 3 resultaten
570 / 550 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 240x270x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.014,40 excl. btw
SKU:
44090
| Bruto/netto gewicht | 570 / 550 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2700 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712136 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.6 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 240x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.307,20 excl. btw
SKU:
44089
| Bruto/netto gewicht | 570 / 550 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 1260 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712129 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.6 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2540 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 240x270x220 WD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.711,20 excl. btw
SKU:
51053
| Bruto/netto gewicht | 570 / 550 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2470 x 1860 x 1060 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181733933 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2540 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 11.6 m³ |
| Merk | Tefcold |