Toont alle 3 resultaten
580 / 560 kg
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 240x300x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.262,40 excl. btw
SKU:
44092
| Bruto/netto gewicht | 580 / 560 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 3000 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712150 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 12.98 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2840 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 240x300x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.598,40 excl. btw
SKU:
44091
| Bruto/netto gewicht | 580 / 560 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2470 x 1860 x 1080 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181712143 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2840 x 2040 mm |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 12.98 m³ |
| Merk | Tefcold |
Vriescelpanelen 120 mm CR 180x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.024,80 excl. btw
SKU:
44150
| Bruto/netto gewicht | 580 / 560 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1860 x 1500 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181712389 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 2460 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 7.52 m³ |
| Merk | Tefcold |