Toont het enige resultaat
60 / 47 kg
Vrieskast consumptie-ijs IDC152C-W1
SKU:
71157
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 400,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 60 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 584 x 714 x 1169.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 772 x 662 x 1022 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181759339 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 152 / 110 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569645 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 562.1 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.54 kWh/24h |
| EEI | 49.9 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 440 x 550 x 629 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmand |
| Merk | Tefcold |