Toont het enige resultaat
65 / 61 kg
Vrieskast consumptie-ijs IDA400-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.228,80 excl. btw
SKU:
69808
| Bruto/netto gewicht | 65 / 61 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1344 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 139 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181757885 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 426 / 345 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2593112 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 668.32 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.831 kWh/24h |
| EEI | 33.8 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1186 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |