Toont alle 4 resultaten
67 / 62 kg
Diepvrieskist FR405 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 564,00 excl. btw
SKU:
16173
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181017125 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 385 / 377 l |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120814 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 703.72 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.93 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1160 x 480 x 725 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR405S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 599,20 excl. btw
SKU:
16174
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit met roestvrij deksel |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181017323 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 385 / 377 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120814 |
| Energieverbruik per jaar | 703.72 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.93 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1160 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler FS1220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 593,60 excl. btw
SKU:
15887
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1315 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1410 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002039 |
| Flessen 330 ml | 133 st |
| Petflessen 500 ml | 133 st |
| Blikken 330 ml | 301 st |
| Blikken 500 ml | 175 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 215 / 190 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 574591 |
| Energieverbruik per jaar | 694 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.9 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 229 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1027 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler SCU1220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 612,80 excl. btw
SKU:
15917
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1315 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1410 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181002145 |
| Flessen 330 ml | 133 st |
| Petflessen 500 ml | 133 st |
| Blikken 330 ml | 301 st |
| Blikken 500 ml | 175 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 498 x 405 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 215 / 190 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 574591 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 694 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.9 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 229 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1027 mm |
| Merk | Tefcold |