Toont het enige resultaat
75 / 71 kg
Vrieskast consumptie-ijs IDA600-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.271,20 excl. btw
SKU:
67877
| Bruto/netto gewicht | 75 / 71 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1804 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1860 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181753160 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 602 / 489 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 112 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593146 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 990 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.71 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 241 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1646 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |