Toont alle 2 resultaten
85 / 78 kg
Vriezer voor schepijs IDA300-W1+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.492,80 excl. btw
SKU:
71176
| Bruto/netto gewicht | 85 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1094 x 694 x 1330 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1240 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181759452 |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 331 / 267 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593080 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 627.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.72 kWh/24h |
| EEI | 37.2 % |
| Input vermogen | 129 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 936 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte flessenkoeler CEV435CP BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 794,40 excl. btw
SKU:
51528
| Bruto/netto gewicht | 85 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 715 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181735005 |
| Flessen 330 ml | 213 st |
| Petflessen 500 ml | 174 st |
| Blikken 330 ml | 357 st |
| Blikken 500 ml | 231 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1863245 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 573 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.57 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 505 x 462 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |