Toont het enige resultaat
86 / 76 kg
Zwarte displaykoeler SCU1425H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 788,00 excl. btw
SKU:
53324
| Bruto/netto gewicht | 86 / 76 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 595 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 665 x 715 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181737450 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 zwart plaatstaal |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 492 x 405 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 387 / 347 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 505 x 462 x 1742 mm |
| Flessen 330 ml | 272 st |
| Petflessen 500 ml | 238 st |
| Blikken 330 ml | 441 st |
| Blikken 500 ml | 308 st |
| Plankkleur | Nero |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 647357 |
| Energieverbruik per jaar | 683 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.87 kWh/24h |
| EEI | 38.9 % |
| Merk | Tefcold |