Toont alle 2 resultaten
88 / 78.5 kg
Hoogwaardige vatenkoeler, machine links SFK-6EL+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.141,60 excl. btw
SKU:
69075
| Bruto/netto gewicht | 88 / 78.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755461 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 292 / 276 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 745 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine rechts SFK-6E+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.141,60 excl. btw
SKU:
69074
| Bruto/netto gewicht | 88 / 78.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1150 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 76 st |
| GTIN / EAN | 5708181755454 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 292 / 276 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 745 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |