Toont het enige resultaat
1292 / 764 l
Multideckkoeler, supermarkt PC1250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.200,00 excl. btw
SKU:
47447
| Bruto/netto gewicht | 300 / 260 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1360 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 25 st |
| GTIN / EAN | 5708181726867 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 1292 / 764 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 450 x 1540 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.14 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548695 |
| Energieverbruik per jaar | 2143 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.87 kWh/24h |
| EEI | 12.3 % |
| Merk | Tefcold |