Toont het enige resultaat
131 / 117 l
Hoogwaardige neutrale barkoeler SCL-X2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.112,00 excl. btw
SKU:
69076
| Bruto/netto gewicht | 45 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 475 x 550 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 985 x 1010 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 184 st |
| GTIN / EAN | 5708181755478 |
| Flessen 330 ml | 107 st |
| Petflessen 500 ml | 110 st |
| Blikken 330 ml | 180 st |
| Blikken 500 ml | 145 st |
| Maten onderste plank | 395 x 460 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 131 / 117 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Input vermogen | 0 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 0 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 475 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |