Toont het enige resultaat
2098 / 1480 l
Multideckkoeler, supermarkt MDCA2500HB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.749,60 excl. btw
SKU:
55400
| Bruto/netto gewicht | 560 / 512 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2580 x 805 x 2095 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2700 x 900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181741211 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 10 zwart plaatstaal |
| Max belasting op planken | 120 kg/m² |
| Plankmaten | 1250×400 |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 2098 / 1480 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×130 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1114 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 565 x 1512 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.55 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2297015 |
| Energieverbruik per jaar | 2705 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.41 kWh/24h |
| EEI | 14.1 % |
| Merk | Tefcold |