Toont alle 2 resultaten
36 / 35 l
Minibar TM44
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 220,00 excl. btw
SKU:
53375
| Bruto/netto gewicht | 19 / 14 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 463 x 560 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 495 x 600 mm |
| 40 ft containerlading | 360 st |
| GTIN / EAN | 5708181737610 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankmaten | 322×125 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 36 / 35 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 72 g |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 250 x 455 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Klimaatklasse | N |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Absorptie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989772 |
| Energieverbruik per jaar | 193 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.53 kWh/24h |
| EEI | 249.5 % |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM44G-1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 240,80 excl. btw
SKU:
53915
| Bruto/netto gewicht | 22 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 453 x 560 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 495 x 600 mm |
| 40 ft containerlading | 360 st |
| GTIN / EAN | 5708181738433 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Bruto/netto volume | 36 / 35 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 250 x 455 mm |
| Klimaatklasse | N |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Absorptie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989800 |
| Energieverbruik per jaar | 231 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.63 kWh/24h |
| EEI | 298.1 % |
| Merk | Tefcold |