Toont het enige resultaat
494 / 264 l
Snelkoeler/-vriezer GN1/1 BLCA14X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.606,40 excl. btw
SKU:
54825
| Bruto/netto gewicht | 226 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 800 x 815 x 2110 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 830 x 845 x 2125 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181740269 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Capaciteit GN-bakken | 14 st |
| Capaciteit koeler | 55 kg |
| Capaciteit vriezen | 38 kg |
| Temperatuurbereik | -30 tot +70 °C |
| Bruto/netto volume | 494 / 264 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Programmeerbaar touchscreen |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 2000 W |
| Spanning / Frequentie | 380-400/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 640 x 1170 mm |
| Merk | Tefcold |