Toont het enige resultaat
69 / 68 l
Drop-in koeling GN1/1 CW2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 766,40 excl. btw
SKU:
16394
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 768 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 820 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 132 st |
| GTIN / EAN | 5708181361648 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 69 / 68 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Merk | Tefcold |