Toont alle 9 resultaten
Antraciet RAL 7016
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW HEAD A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.503,20 excl. btw
SKU:
17325
| Bruto/netto gewicht | 162 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181212667 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 540 / 430 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445611 |
| Energieverbruik per jaar | 2463 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.75 kWh/24h |
| EEI | 33 % |
| Input vermogen | 421 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer TWIN 220A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.227,20 excl. btw
SKU:
17333
| Bruto/netto gewicht | 251 / 198 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2150 x 1465 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2240 x 1550 x 1030 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181212575 |
| Totaal displaygebied | 2.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1697 / 1255 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445613 |
| Energieverbruik per jaar | 3358 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.2 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Input vermogen | 522 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2000 x 1175 x 700 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer TWIN HEAD A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.516,00 excl. btw
SKU:
17337
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212612 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Antraciet supermarktvriezer TWIN 220A-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.133,60 excl. btw
SKU:
17331
| Bruto/netto gewicht | 251 / 198 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2150 x 1465 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2240 x 1550 x 1030 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181212551 |
| Totaal displaygebied | 2.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1697 / 1255 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445613 |
| Energieverbruik per jaar | 3358 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.2 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Input vermogen | 522 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2000 x 1175 x 700 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Antraciet supermarktvriezer TWIN HEAD A-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.413,60 excl. btw
SKU:
17335
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212599 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer VIEW 250 CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
47827
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181727574 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.047,20 excl. btw
SKU:
20326
| Bruto/netto gewicht | 137 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1187 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1270 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181617554 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 276 / 184 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2007469 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3924 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.75 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 7
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.191,20 excl. btw
SKU:
20327
| Bruto/netto gewicht | 145 / 124 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1337 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1420 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181617561 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 329 / 223 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2007457 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.54 kWh/24h |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 9
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.529,60 excl. btw
SKU:
20328
| Bruto/netto gewicht | 157 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1652 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1735 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 20 st |
| GTIN / EAN | 5708181617578 |
| Totaal displaygebied | 0.53 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 439 / 306 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1219294 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5205 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.26 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |